Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara’da konuşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi’nde Ankara mitinginde konuşuyor. Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar:

Ankara’yı ancak bu şehrin mana sırrına erenler anlayabilir, sevebilir, kucaklayabilir. Biz 21 yıllık Ankaralı olarak bozkırın ortasındaki bu şehri taşı, toprağı, insanı, her şeyiyle seviyoruz. Her müsaademizde yanımızda olan Ankaralılara şükranlarımı sunuyorum.

4 yıldır İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de ne yaptınız? İzmir bir yağmur görmesin; çamur, çukur alıyor başını gidiyor. Bunların üç tanımı var. Eğer CHP’yi tanımak istiyorsanız; çöp, çukur, çamur. İstanbul’a belediye başkanı olduğum zaman İstanbul’u böyle tanıdım. İstanbul’u bu kardeşiniz kurtardı. Bunları bilmeyenlere hatırlatmak şart.

“Türkiye Yüzyılının önünü kesmek isteyen küreselcisinden tefecisine herkes bunların yanında yerini aldı.

Şimdi ne yaptı bu yanına oy alabilmek için her birine cumhurbaşkanlığı yardımcılığı teklif etti. Bunlar bir rüşvettir. Şimdi ben soruyorum bu rüşvetçiye gereken dersi vermeye hazır mıyız? Kardeşlerim eğitimde reformu yaptık mı? Laf yerine iş ürettik, reklam yerine iş yaptık.

Bolu tünelini unutmayın. Bolu tüneliyle ilgili ne dediler? Burayı patates deposu mu yapalım yoksa doğalgaz deposu mu?

Bunca zaman o kadar seçime girdi bu adam hangisinden netice aldı? Ankara’ya İstanbul’a ne yaptınız?

İstanbul’u, İzmir’i sel aldı götürdü. İzmir körfezi kokudan geçilmiyor.”

“Memurlarımızın Chp yönetimi döneminde maaş almadığını hatırlıyor muyuz?”

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir