Evde Tek Başına’nın yıldızı gözyaşlarını tutamadı

Los Angeles’taki törende gözyaşlarını tutamayan oyuncuya, nişanlısı ve çocuklarının yanı sıra Evde Tek Başına’da annesi Kate’i canlandıran Catherine O’Hara da eşlik etti.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

1991’de vizyona giren Evde Tek Başına ve 1993’teki devam filmi Evde Tek Başına: 2’deki Kevin rolüyle ünlenen Culkin, Hollywood Şöhretler Kaldırımı’ndaki 2 bin 765’inci yıldızın sahibi oldu. Bir zamanların çocuk yıldızı 43 yaşındaki Culkin’in podyuma çıkmadan önce gözyaşlarını sildiği görüldü.

Culkin, törende yaptığı konuşmada kendisini yıldızla onurlandırdığı için komiteye teşekkür etti. Bir aile kurmasını sağladığı için nişanlısına minnettar olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, konuşmasını filmdeki en meşhur repliğiyle bitirdi:

“Tatil döneminin havasına uygun olarak, ‘Mutlu Noeller, sizi pis hayvanlar’ demek istiyorum”

ONU EVDE UNUTAN ANNESİYLE BİR ARAYA GELDİ

Çiftin, iki yaşındaki diğer oğulları Dakota da babasının mutlu gününde tören alanındaki yerini aldı. Törene katılan 69 yaşındaki O’Hara da yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Tebrikler Macaulay! Hollywood Şöhret Kaldırımı’ndaki yıldızı fazlasıyla hak ettin. Aynı zamanda seni bir değil iki kez evde tek bırakan bırakan annen olarak beni de bu mutlu güne çağırdığın için teşekkür ederim. Seninle gurur duyuyorum.”

Hollywood Şöhretler Kaldırımı da yaptığı açıklamada, Culkin’in yıllardır popüler kültürde önemli bir yer tuttuğunu söyledi.

Evde Tek Başına’nın yanı sıra Culkin, 1991’de Kız Arkadaşım (My Girl), 1994’te Richie Rich, 2021’de American Horror Story: Double Feature gibi yapımlarda da rol aldı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir