Özgün: Ediz doğduğunda ‘niye ben’ diye sordum! Sonra kendimden çok utandım

‘Kandırman Lazım’, ‘Sadece Arkadaşız’, ‘İstiklal’ gibi parçalarıyla şöhreti yakalayan Özgün Uğurlu, 2012 yılında kendisi gibi müzisyen olan Nida Karaçar ile nikâh masasına oturdu. 2015 yılında aileye down sendromlu bir melek katıldı.

Çift, Ediz adını verdikleri oğullarını kucaklarına alarak, ilk kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşadı. Ediz, geçtiğimiz haziran ayında anaokulunu bitirdi. Ünlü şarkıcıya, katıldığı programda “Nasıl bu kadar çabuk atlattın?” sorusu yöneltildi.

“VİCDAN SAHİBİ BİR İNSANIM”

Özgün, “Bazı şeyler demleniyor, dışarıdan kendini görmek zaman alıyor. Vicdan sahibi bir insanım, eşimi çok seviyorum. Öyle bir durumla karşılaşınca insan ister istemez ‘Niye ben?’ diye soruyor. Ben de onu sormuştum sonra kendimden çok utandım” itirafında bulundu.

“BİR GÜNAH MI İŞLEDİM DİYE DÜŞÜNDÜM”

43 yaşındaki popçu, “Sanki insan şey gibi düşünüyor; ‘Ben günah mı işledim, hata mı yaptım ki?’ Sonra tevekkül giriyor. ‘Toparlanacağız, kabul edeceğiz bu durumu, ya da savrulacağız’ dedim” ifadelerini kullandı.

“BİZİ SEVGİ TOPARLADI”

Instagram hesabından oğluyla renkli paylaşımlara imza atan Özgün, “Her iki taraf olarak ailelerimiz açısından çok şanslıydık, toparlanıp, ‘Ne yapmamız gerekiyor şimdi?’ dedik ve yola koyulduk. Sevgi bizim toparlayıcı duygumuz oldu” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir